Teksti Origjinal

Oj nena ime ti je e cmuar
Ne kete bot nuk vlen asgje
per mua se sa dashuria ime
per ty moj nene.

Nuk ka asgje ne kete bote
asgje pervec teje
kush me lindi kush me edukoi
prandaj duhet ta falenderojm,

Nuk mund te ta shperblej
kur kete gje por dashuria
askush nuk mund ta zevendesoj
vendin te ne kete bot me mua.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019