Teksti Origjinal

1 vend ku natyra buzeqesh
1 vend ku lulet zgjohen ne mengjes
plot me ves
ajri aq i embel plot me dashuri
1 vend aq i paster shume me lumturi

jam krenare per vendin tim
sepse ndjej ne pasterti ne shpirtin tim
eci ne rruget pa mbarim
e askund smund te gjej si vendin tim

Hasi.... 1 vend mikeprites gjithmone ka qene
te jepte 1 buzeqeshjen ne zemer shume thellee...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020