Teksti Origjinal

Nisja dret rruges se shkolles
takon 1 shoqeri qe kurr sdo ta harrosh
deri ne pafundesi

qastet te ndryshme te jetes gjithmon
afer do ta kesh te ndihmon te mendosh
ne menyre te drejt

besoj se shoqeria ime eshte shume e sinqert
me mua te gjithe veprojne ne menyre
shume te drejt

tek mendimet gjithmone te shoqeron shoqeria
kurr ne jeten tende nuk do te shoqeroje
vetmiaa.....

I love my friends

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020