Teksti Origjinal

nene me e dashure
je ti per mua
me me vlere
ne jeten time
je ti moj nena ime

kure une e semure jame
kur rastesishte lendohe
te ti moje nene
gjeje sherime

nuke te ndroje as me para
as me 1 e as e 2
kure e merziture je ti
dicka po kerkone
po ti nuk e kuptone

nje puthje e embel
nga gjeja me e shtrenjte per ty
ty te sherone

pa ty moje nene
jeta ime eshte dimer
nuke gjeje gezim pa ty
se dicka si ti
nuk e gjene askundi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020