Teksti Origjinal

Se di se c"jame
Njeri a fryme
Trup apo ndjenje
A mos jame shpirt?
Te gjitha bashke
Apo as"gje?
Jame nje poeme
Mall edhe ndjenje
Nates e shkruar
Dites kenduar
Nje jete per ty......

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019