Teksti Origjinal

Princesha ime , gezimi im i pare
Ti jeten ma gezove,, dashuria me e rralle
Sa here qesh edhe flet , jeten time ti ma ndricon S’ka asgje ne kete jete, qe me shum se ti me gezon
C'do dite e falenderoj zotin , qe ne jeten time ty te ka sjellur
E vogla ime , dashuria ime e pashterrur
Je gjithcka per mua dhe shpejt do ta kuptosh
je drita e syve ne erresire
je ajri qe me mbush
pa ty s'jam askush
Gjithmone do jete prane per ty sepse ty te kam jete , drite per keta dy sy

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020