Teksti Origjinal

Adhuroj tek ty, ato dy sy
Adhuroj tek ty, embelsine e bukurine
Adhuroj tek ty, buzeqeshjen dhe dashurine
Fati keshtu qenka shkruar
Nje engjell do vinte ne kete jete per te na gezuar
Nuk dua as me shume e as me pak
Sepse me ty , gjithe boten kam kap
Faleminderit qe erdhe o mrekulli
Sepse vertet nuk e di sesi do ishte kjo jete pa ty

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020