Teksti Origjinal

Dua te degjoj zerin tend
Qe nata shpesh me peshperit
Dua te shohe ata sy geshtenje
Qe nata me yjet e saj mi ndrine

Qerpiket e gjate si pentagram
Dhe lotet ne te si melodi
Sote agimi mi solli prane
Me vesen e mengjesit mbi trendafil...
M.P

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020