Teksti Origjinal

Prinderit tane me dashuri na rriten
Dhe ne femijeve tane dashuri u dhame
Si fare dashurine e kultivuam ne vite
Si lule te bekuar sot e kemi prane.....
M.P
29/03/16

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020