Teksti Origjinal

Sa fort te dua.
Se me mesove
Fjalen e pare
E thash nene
Te dyten e thash baba


Kete poezi pe shkruaj
Ndaj dashuris tende
Baba


Me plotesove çdo deshir
Qe e desha
Por tani kam deshiren te
Them se fort te dua..


Babi tash jam rritur,
Kam mbushur 9-të vjet
Tash mua me ka ardh
Radha te plotesoj tyy deshira.
Babi im je I vlefshem per mua...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.0 © 2020