Teksti Origjinal

Sa lot dhe dhimbje ,
Me veten time kalova,
Per rinin e humbur ,
Qe ne dhe te huaj.

Kur kishim varferine,
Kishim dhe dashurine,
Tni para kemi,
Nga jeta te plakur jemi.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020