Teksti Origjinal

Dy palë krahë
Me shumë ngjyra
Moj flutur
Je ma e mira

Fluturon e lirë
Në qiellin e kaltër
Mbi ylber
Me shumë ngjyra
Dhe prap je ma e mira

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019