Teksti Origjinal

ti je ai që
Dëshirat na plotëson
Ti je ai që
ëndërrat na realizon

Më mësove
gjërat që si dija
Më ndihmove
Në detyrat e mia

Urime ditëlindjen
Po ta them tani
Ti je ylli i vetëm
Që ndriqon përsëri

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019