Teksti Origjinal

Sikur t'kishim mendje t'mbarë,
Zemër t'dëlirë e shpirt urtie,
Nuk do mbanim kokën zvarrë,
Duke u e mbështjellë në cipë zilie!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020