Teksti Origjinal

Kam mallin prej dites qe ...
Kam dhembjen prej nates qe...
Kam krej gjerat qe ...
Kam krejt dashnin e flaket

E flaket e mallegjim
Pa ty s'mund jeton jo pa ty
E di eshte e veshtire
Po dashnia e flakt kjo eshte per ty

Kam nevoje zemren me kthy
Se ajo me nuk ndjen asgje per ty
Ajo po i don copat e thyera
Se i duhet per dashnin e re te flaket

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019