Teksti Origjinal

Katër trëndafilë të kuq
Për çdo mëngjes
Në kopshtin tim çelin

Një për babin
Një për mamanë
Dy për Dean

Katër trëndafilë ndrisin
Për çdo ngjyrë të ylberit
Rreth shtëpisë

E bëhen buzëqeshje
Nën yllin e artë të fatit

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020