Teksti Origjinal

U puthëm sonte përsëri...
Aty, ku mallin dhe zjarrin, si shuajnë dot as lotët,
Aty, ku dashura jep besën dashuri,
U puthëm...
Aty... ku puthet qielli me tokën!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020