Teksti Origjinal

shqiponja fluturon
me shqipet e veta
gezuar kosove
shqiperi tungjatjeta

peseqind vjet ne roberi
te rinj e pleq ne zili
duke luftuar per shqiperi
derdhen gjakun per liri

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020