Teksti Origjinal

Dallendyshet fluturojnë në qiell
Me krahët si gërshër
Qiellin kaltërosh
Ato zbukurojnë

Mbi ne fluturojnë
Gjithë ne na gëzojnë
Gjithë botën
Gëzojnë dhe zbukurojnë

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019