Teksti Origjinal

Babi im i dashur,
Ty te mbaj ne shpirt,
Kur jam afer teje,
Syte e mije leshojne drite,
Mimika jote e fytyres,
Eshte ne trurin tim,
Kur zgjohem ne mengjes,
Zgjohem me plot gezim.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020