Teksti Origjinal

Në varr më fusni, thellë në varr,
trupin kallmëni dhe copëtomani, ma bëni shoshë,
oh hiç send mos mbetem, oh aromë kafke le të më vijë,
digjmëni, më shkretoni, por mos ma prekni, oh jo, shpirtin tim.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019