Teksti Origjinal

i dashur baba
te falenderoj nga zemra
te dua deri ne pafundesi
sa oqeani ka thellesin

faleminderit per mundin
qe bere per mua
te me shkolloje deri
sa te behesh krenar per mua

keto fjale qe po
ti them jane te
pakta per ty falemninderit
heroi im qe me rrite me dashamiresi
dha me bere te ndjehem krenare per ty

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019