Teksti Origjinal

Kenga e Albanit
Eshte e hijshme te shijon
Eshte nektar nga jeta
Ne kte babilon

Me zerin e tij
Te ben ere, tjeterson
Te soditesh yjet
Galaktin tone

Te zbret neper perla
Te con ne drilon
Te hedh kaltersive
Bregut detit Jon

Ne kte mori kengesh
Ne kte mbiprodhim
Albani esht ylli
Qe cel ne agim

Te dy me Mirjanin
Nje super duet
Bashke ne kenge magjike
Bashke edhe ne jete

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020