Teksti Origjinal

Bota e femive
Esht imagjinare
O t'rriten ne paqe
O t'mos lindnin fare

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020