Teksti Origjinal

Tomi kur ra nga fiku
U plas kemb e kok
Lajmi u be ere
U mblodhen miq e shok

Varrin ia ben ne lem
Thell do ta groposnin
I hapen arkivolin
Do ta ballcamosnin

Tomi u tmerrua
Iku mori dhene
Xherri e ndoqi nga pas
Varrmisit u shtanget
Cish kjo prapasken

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020