Teksti Origjinal

Arti s'mund te flase
Pa filozofi
Ajo qendron prezent
Ne c'do detaj te tij

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020