Teksti Origjinal

Reff
O bo bo politika
un du fam nga muzika
spo du lek sa ka obama
un du fam si rihanna
(Ha ha ha)
Driloni:
(?)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

KartolinaShqip v2.0 © 2018