Teksti Origjinal

[Adelina:]
VeT Me The Te Dua
E Tash M'ke Harruar
E Tash M'ke Harruar
VeT Me The Te Dua
E Tash M'ke Harruar
E Tash M'ke Harruar

[Sabriu:]
Mua Me Harrove
Tjetrin Dashurove
Tjetrin Dashurove
Mua Me Harrove
Tjetrin Dashurove
Tjetrin Dashurove

[Adelina:]
Kur Te Piqet Qershia
Kujtoj Lotë E Mia
Kujtoj Lotë E Mia
Ta La Amanet E
Mos Me Harro Krejt E
Mos Me Harro Krejt E

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021