Teksti Origjinal

Pa lamtumir moj mu largove
me le ne vetmi
nuk besoja se do t'shifemi perseri
kan kalurar plot 7 vjet
pa shpjeguar njerit tjetrit pse u ndam aq let

me beso se te kam dashur me te vertet
dhe kuptoj se me ke dashur edhe ti vet
se m'ke dashur ti moj vajz une mir e di
mir po fati s'na buzqeshi ne dashuri

Tash kur ne te dy u pam oj perseri
Diqka kishte mare fund per ne te dy
Dashuria jon tash kishte mbarruar
kur tregove me lot ne sy se je marrtuar

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021