Teksti Origjinal

Sa ma shohin dashurohen 100 djem si ty ,
por ti dole ma i zoti ma ban 8 me 2.
Sa me shohin dashurohen 100 djem si ty,
por ti dole ma i zoti ma ban 8 me 2.

[refren x2]
rro..rro..rrotullo jaa
rrotullo me gisht ,rrotullo me gisht her nat an, her ket an 8 me 2 gjithmon ma ban

Bej te flej e sme ze gjumi ma ke hapur bum me ka zen e fete gushit dua ti marumBej te flej e sme ze gjumi ma ke hapur bum me ka zen e fete gushit dua ti marum

[refrenx2]

Sillesh sillesh rrotullohesh mendjen me ma mbush per gabimet qe i bere ty do ti pagush,sillesh sillesh rrotullohesh mendjen me ma mbush per gabimet qe i bere ty do ti pagush

[refrenx2]

aa..aaa...aaa...aaaa..aaaa....aaaaaaaaaa

[refrenx2]

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021