Teksti Origjinal

Sot harroj te gjitha hallet kjo nat me na shku hiq nuk na falet bonu gati veshu mir kem me shku si musafir mos mendo per kurgjo tjeter knaqma moj zemren ndreqma jeten nuk po dihet qka po bohet sa po luhet sa po knohet

(Refreni 2here)

Hajde luj o shpirti jem ksi shyreti smahet men tash e di qe ne ket nat ty te paska pas nafak

Sot harroj te gjitha hallet kjo nat me na shku hiq nuk na falet bonu gati veshu mir kem me shku si musafir mos mendo kurgjo tjeter knaqma moj zemren ndreqma jeten nuk po dihet qka po bohet sa po luhet sa po knohet

(Refreni 2here)

Hajde luj o shpirti jem ksi shyreti smahet men tash e di qe ne ket nat ty te paska pas nafak

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021