Teksti Origjinal

bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

vijn urimet nje nga nje
u trashegofshit ju o qifti ri

vijn urimet nje nga nje
u trashegofshit ju o qifti ri

bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

Albumi:per ju qe e doni kengen shqipe

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021