Teksti Origjinal

Te rriti mamaja moj
Te beri manare
Nuse bukur je ber moj
Shtatin si sorkadhe x2

Te mori babai moj
Te nxori ne valle
Te si mbajte lotet moj
Per babane ti qave x2

Ika baba ika
Mbeç me shendet
Shendet pac moj bije
Atje ku te vesh x2

Ika vella ika
Mbeç me shendet
Shendet pac moj moter o
Atje ku te veç x2

Te rriti mamaja moj
Te beri manare
Te mori bandilli moj
Te mori per fare x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021