Teksti Origjinal

kur me shihni se jam tuj kendu
e me gaz nfytyr qe kam mos mendoni ju o miqt e mi se qdo her e lumtur jam

kenga gazi lot qdo her, nuk e thon lumturin ato fshehin boten time vuajtjen aaaaa merzin

jam si ju e jam me ju e me brenga te pa fund shpeshher zemra esht tum qa e un e jam tu kendu

kenga, gazi lot qdo her nuk e thon lumturin ato fshehin boten time vuajtjen aaaaa merzin

sa e mir jeta me art,kete gjithkush do ta thot por ne jet me e mir esht jeta e remdomt

(2x) kenga gazi lot qdo her nuk e thon lumturin ato fshehin boten time,vuajtjen aaaaa merzin

vuajtjen aaaaa merzin

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021