Teksti Origjinal

Sa shum koha ka ndryshu edhe vajzat shum jan pshlu kam ra hall me mend e mija kon me mar me qu te shpija(2x)

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kafe (2x)

ma shum qika se sa djem mo per femna ska problem kom ra hall me mend e mija kon me mar me qu te shpija (2x)

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kafe

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kaffe

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021