Teksti Origjinal

ka dal nona para dere nusen me e prit (2 here)
ka dal hona per mbi koder e na bejka drit (2here)
mire se erdhe nuse marshalla po bejme bashke me dhendrin hin ne valle te gjithe ta festojme (2 here)
nisi vallja me tubana gjith me rrend po knojn 2(here)
jane gzu nona edhe baba djalin e martojne (2 here)
mire se erdhe nuse marshalla po bejme bashke me dhendrin hin ne valle te gjithe te festojme (4 here)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021