Teksti Origjinal

me je ber si hija ime
nga do shkoj
nuk e di si ty te largoj
si kuptoj kto insistime
fjala ime ty nuk te mjafton
asgje nuk te ndalon
une e di shum mir qe ti ke mjaft durim po tek un jo ske as pak ndikim
nuk e ndryshoj mendjen time
me kto premtime qe nuk vlejne asgje
me mir mos vazhdo me
(ref). ik tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojne
fjalet e tua nuk i dua
nuk ke shans me lujt me mua
jo me mir as mos provo
(ref). ik tani se nuk kam koh per loje
syt e tu nuk mund te me mashtrojne
falet e tua nuk i dua
nuk ke shans me lujt me mua jo
me mir as mos provo
a se sheh se cdo gje qe ben eshte e kote
pse skupton se smund te me kesh dot
nuk kam asgje kunder teje
po prej meje me mir duart qoj
une thjesht po te tregoj
nuk e besoju asnje fjale qe ti e flet
skam nevoj pra per kete muhabet
smund te me genjesh ti mua
se nuk dua dhe nuk do te lejoj
asken te me mashtroj
(ref). ik tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojne
fjalet e tua nuk i dua
nuk ke shans me luj me mua jo
me mir as mos provo
(ref). ik, tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojn
fjalt e tua nuk i dua
nuk ke shans me luj me mua
jo me mir as mos provo
(ref). ik tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojn
fjalet e tua nuk i dua
nuk ke shans me luj me mua
jo me mir as mos provo
i(ref). k tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojne
fjalt e tua nuk i dua
nuk ke shans me luj me mua
jo me mir as mos provo

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021