Teksti OrigjinalSa shum lot kam derdh per ty
I verbova kta dy sy
Qaj me lot jam pa shprese
Per ty shkrihem per ty vdes
Dashurine qe kam per ty
Thelle ne zemer me ka prek
Te kam dashur dhe te dua
Sdo te harroj kurre per jete

REFRENI(2 here)

Pa ty jeta ska kuptim
Pa ty malli ska mbarim
Pa ty lotet nuk pushojn
Pa ty zemra nuk punon

Si te nxjerr nga zemra ime
Kur je bere nje pjese e saj
Si me thua te te harroj
Kur the ishim te pandare
Larg meje po jeton
Zemra ime te kerkon
Qaj me lot pa pushim se te du o shpirti im

REFRENI

Pa ty jeta ska kuptim
Pa ty malli ska mbarim
Pa ty lotet nuk pushojn
Pa ty zemra nuk punon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021