Teksti Origjinal

aha yea eheh ah wolfii ye
eh big wolf oho oh o aka aka psychpath eh ye
gun gun´dn

Big Wolf

gun´dn hatri yt
spo shkoj te shpia
e di qe tu ka mledh
ni grumbull me merzia
dikujt ja hek rakia
dikujt fjala e mir
e wolfi i kupton
kur thojn jeta o e shtir
nuk vyn bari
pa bari un ta heki
lutna dit e nat
per do tmira qe i preki
kaniher hupin krejt
skemi qka me bo
1 sen na kena drejt me jetu
zoti e din ti meno
1 mij telashe
krejt perballohen
dashte a s´dashte
krejt me mund bohen
plot sene i di
i di se u msova
gjema ni gabim
kallxom ku gabova
kom nis me ja lshu rrugen
bile bile edhe fmis
edhe kejt atyne
qe si kan gajlet e shpis
rruga um bani njeri
dikon e boni budall
po qohen kunder meje
kure din qe smun mem nal dei sat jam gjall

Big Wolf
ref(2x)

nuk e di pse e du
shumicen jo pakicen
e sho njerin
kur e bon sakrificen
thot e jap jeten
kaniher si besoj
krejt arsyea koka
pse kejt sjan nisoj

Gun"Dn

pom kujtohen do sene
neper jet qa i bona
20 vjet e mia
e di qysh i kompletova
merzia um ka njek
pa nan un jam rrit
jetim po i fort
zoti ndrit ka mem qit
nashta naiher gaboj
me qellim se boj dihet
wolfi um kupton
kjo qe me vepra po shiet
respekt G P S
s´ja harroj kerkujna
dashni n´vllazen tmi
ku osht aio qe i duhna
pasha zotin kjo jet
osht e gat si ni dit
dashnin ja kom dhon
atyne qe ja tu i prit
ajo e din per kon une e kom
perveq asaj larg
qe kur se kom lon
so rrezik po veq loj
jeta ka problem tjeter
qdo dit m´vjen e re
mu um doket e vjeter
kaniher menoj e thom
qa me lon mesazh
kur n´rolin e kti filmi
vet jam personazh me stazh

Big Wolf
ref(4x)

nuk e di pse e du
shumicen jo pakicen
e sho njerin
kur e bon sakrificen
thot e jap jeten
kaniher si besoj
krejt arsyea koka
pse kejt sjan nisoj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021