Teksti Origjinal

eeeeeeee

ishte ni her ni vajz e bukur, dulum u takum , sjansa mu paku

Ndoshta pse jam dashur, krejt qka pata ja dhash.

ref: je tale ni mejsh tare, aaa, ata tjert aa, ni tjeter, aaa kush ma shum të don, aa jan numruan.

Ndoshta pse jam dashur, krejt qka pata ja dhash.

Ti a ke qe mori kujtime, me thuaj pse me laaaan, ti mbete ne mbende, zdi pse kaq shum vuaj për tyy, aa nje dit tjeter me thaaa e tyy.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021