Teksti Origjinal

Besen tende ma ke dhane,
me fjale te embla me ke thane,
ne mendime do ta mbaj,
do ti mbushi syt me vaj.

Ref 2x
Puthjet tona nuk harrohen,
do ti ruajm ne te dy,
zemrat tona nuk largohen,
une te dua vetem ty.

Athu ndonjeher ne kete jete,
do te jem vetem me ty,
shpirti im ne ty ka mbet,
s'ti harroj ata 2 sy.

Ref 3x
Puthjet tona nuk harrohen,
do ti ruajm ne te dy,
zemrat tona nuk largohen,
une te dua vetem ty.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021