Teksti Origjinal

O ye di ye di o
Ooo ooooooooo
O ye di ye di o
Hahahahah

Thuj qa dush
Po si na sun gjen
N'club bonem frends
Se jena shum ne
Me ni splif splif
Me ni click click
Me ni bich bich
Kerri jash ulun 22inc

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021