Teksti Origjinal

ani moj lulije oj qaf gastare
o e ke lyp e aj shpijen e madhe 2x aj shpijen e madhe o me 20 vet o tju bojsh kafee o tju bojsh hyzmet 5x o mos tbojsh llafe edhe muhabet 4x oj lulije qajin me pardak ee 2x nqofsh e vogel mos u boj marak2x mos u ban marak ee oj llokum ee 2x lira vogel pare po ban shum 2xl

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021