Teksti Origjinal

pse M'the te dua
kur s'je per mua
e s'mund te jemi bashk
ke me m'kerkuar
ke me u penduar
se shum Moj te kam dasht...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021