Teksti Origjinal

neper mjet dashuris
ta fala
ta fala shpurtin tim
si tatuazh do te mbaj ne gji
sdo re fshi kurr nga shpirti im

ref 4×

ne ty do te jem gjithmon
une te dua vetem ty
me ty do kaloj gjith jeten po ta them un te verteten

nje deshir zotit i kerkoj
qe ne te dy kurr mos na lendojn
tna japi formc mua edhe ty
te jemi te forte ne kte dashuri

ref 9×

me ty do te jem gjithmon
une te dua vetem ty
me ty do kaloj gjith jeten
po ta them un te verteten

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021