Teksti Origjinal

AT SELAM QE TA KAM CU
DU ME TE THAN SA SHUME TE DU
VEC TI MA NDREQ JETEN
JO JO ASKUSH TJETER

ALO ALO APO VJEN
SIKUR UNE ZEMER NUK FLEN
TE CON FALA ZEMRA JEM
TI KE LIND PER SHPIRTIN TEM

ME JETU NGAT MEJE
TY TKA BEKU ZOTI
OJ DASHNIJA JEME
SI TY KAM LYP MOTI

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021