Teksti Origjinal

Besjani:
Mos ta nin,hic
Le ta din,le ta din
Je e vetmja ti per mu
Ti se din sa shume te du

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021