Teksti Origjinal

mendja nje nate me la
mos ozt per njeri me tha
i vetem ne shpi rehat
pa shoke pa njeri si trap
dhoma u err u be nate
edhe pse driten e kisha hap
i ulur dhe ngrohte ne oxhak
ajri u ftoh zemra u plak

ref. x2
mjafton nje xhest i vogel
per tu kujtuar
se mos rri copy paste
nga viti kaluar
behu pak me i dashur
kete vit te ri
fal pak dashuri
fal pak dashuri

perseritje

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021