Teksti Origjinal

Rap 1

Direkt nga Finlandaa
Tu bo punët e bardha
Kta flasin për banda
Unë i gjeta tu pi fanta
Ej Madafakaa
Jetën e kam sikur andrra
Ata që ma kan inatin
Unë i mbyti si murtaja
Nuk e desha shkollën
Tash punoj si farmaci
100 - 7000 Pazari u kry
Mjetin e ftohtë Artileri
Që 15 vjec Jam n'rruge Tu u rrii

Si përpara, si për mrapa si përmas
Unë shoh përpara kta po vin avash
Kta dun me m'pa u zhdukem si mirazh
Kta dun me m'pa u zhdukem si mirazh

Si përpara, si për mrapa si përmas
Unë shumë përpara kta po vin avash
Kta dun me m'pa u zhdukem si mirazh
Kta dun me m'pa u zhdukem si mirazh

Ref : 2 Time

In the hoodie moving monies keep it gansta
I got bros from behind we moving faster
You can't see me now i'm like a Benz Ahh
Keep 100 for my g's feeling blessed up

Rap 2

Loja sikur shah
Unë ju boj shah mat
2 telefona ngat
Nuk munen me na kap
Kta veshin dorezat
Na durët me gjak
Sherri t'vjen në der t'shpis
Kta po ikin me vrap
Nuk jena zezak
Po e bojna black
Tu lujt black jack
2 akull coce jack
S'moking vec tu s'moke
Ne na japin respekt
Mikrofonin kam fishek
One two mic check

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021