Teksti Origjinal

I have seen your face in dreams, my love
I used to chase those dreams and search for you
But you never had to sacrifice
Someday I can forgive myself for loving you
My love was shattered in dishonesty
Your heart of steel will never love

Koha thon i heron plaget
Po une jam plagos gjithe jeten
Nuk munda te bej te lumtur
Kur me deshe me shume se veten
Nuk dita te vlersoj zemer
Por di vec me ty gabova
Ti nuk ishe si cdo femer
Ishe ajo qe dashurova
Ishe ajo qe shume e desha
Dhe e doja per cdo dite
Njeni tjetrit i premtuam
Bashke deri ne infinit
E tani lotet e tuu
Si plumba godasin shpirtin tim
E meritoj une kte vujtje
Sepse ishte faj im

Stronger every day, choosing my own way – I walk
Living for the dream, losing every skim – I stand
I saw you drifting on a stormy sea
You called for help and I reached out for you
But you, pulled me in and saved yourself
Someday I can forgive myself for loving you
My love was shattered in dishonesty
Your heart of steel will never love, never love

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021